TAI  TAUPO  LAIKĄ IR  PINIGUS

 

   Ekologiškas ir išmanus Protectapeel yra vandens pagrindu pagamintas tirpalas, kuris nekenkia aplinkai. Nešvarumų valymui nebereikia naudoti kenksmingų cheminių medžiagų, nereikės naudoti  vienkartinių plastikų, mažiau jų pateks  į mūsų vandenynus.

PATIKIMA PAVIRŠIŲ APSAUGA NUO NUDAŽYMO , SUBRAIŽYMO, IŠTRIPIMO, NUO CHEMINIŲ MEDŽIAGŲ, NUO STATYBINIO PURVO,  NUO DRUSKŲ,  ATMOSFEROS POVEIKIO,  DULKIŲ, GRAFITI  

 PROTECTAPEEL DANGOS

Paskirtis – laikinai apsaugoti neporėtus  paviršius  nuo atsitiktinio dažymo, braižymo, ištripimo, cheminių medžiagų, statybinio purvo, druskų, atmosferos poveikio, cemento dulkių,   grafitį. Taip pat jos pagalba  lengvai laikinai pakeisite  pvz. sienų, grindų ar daikto spalvą, galima jį  dekoruoti, laikinai užmaskuoti nereikalinga užrašą   ir panašiai.

 Vartojimas – produktas yra skystas, pagamintas vandens pagrindu, todėl dengiamas naudojant standartinę dažymo įrangą, - dažų purkštuvu(rekomenduoja beorį)arba voleliu.  

 Išorė - išdžiūvus tampa tanki, apie 0,1 mm, nelaidi polimerinė plėvelė (luoba), atkartojanti padengto paviršiaus formą . Būna skaidri ir spalvota. 

 Savybės – atspari chemijos, dažų ir drėgmės  poveikiui, atspari dilimui, vaikščiojimui, įbrėžimams  ir ultraviolėtiniams spinduliams. Netoksiška ir skysta nedega. 

 Pašalinimas - bet kuriuo metu, lengvai ir greitai, be specialių įrankių ar įgūdžių, nuplėšiant rankomis arba oro ar vandens srove. Po pašalinimo paviršius lieka visiškai švarus ir nesugadintas.

SVARBI INFORMACIJA

prieš VISO PAVIRŠIAUS padengimą   BŪTINA šį produktą testuoti,  padengiant visų elementų ir paviršių testuojamus plotelius.  Palaikykite Protectapeel 48 val. iki pilno išdžiuvimo. Įsitikinkite , kad Protectapeel gerai nusiplėšia nuo visų dengiamų elementų ir paviršių.

 PADENGTI - APSAUGOTI - NULUPTI - RŪŠIUOTI