TAI  TAUPO  LAIKĄ IR  PINIGUS

Langų apsauga statybos aikštelėje

 

 Protectapeel Glasstrip — tai  laikina, atspari atmosferos poveikiui, lengvai pašalinama apsauginė danga stiklui, langams, durims ir kitiems neporėtiems  paviršiams apsaugoti. Tvirta plastikinė luoba atspari trinčiai, dažams ir kitam statybiniam purvui. Taip pat ji apsaugo stiklą nuo metalo suvirinimo ir kampinio šlifuoklio žiežirbų .  Plėvelė išsaugo savo savybes ir pradinį skaidrumą 6-12 mėnesių. Skirta naudoti patalpų viduje. Dengiant išorėje reikia naudoti Glasstrip Advanced.

Produktas pagamintas vandens pagrindu ir todėl su juo dirbti paprasta ir saugu. Nenuodingas, skystam pavidale nedegus. Sudžiuvusi plėvelė taip pat nepavojinga sveikatai ar aplinkai. 

Spalva — paprastai būna melsva, praleidžia šviesą. Galima užsakyti ir specialiai  atspalvius.

Padengimas VOLELIU: Užtepti kailiniu (trumpo plauko) voleliu stipriai ne spausdžiant. Dengti du kartus (po pirmo padengimo palaukti kol nudžius). Teptuką naudoti  tik sunkiai prieinamose vietose .

UŽPURŠKIANT: Rekomenduojama naudoti beorį purkštuvą , pvz Wagner firmos. Naudojant orinį purkštuvą slėgis - 2500 psi(150Bar). Purkštuvo galvutės dydis 17 thou. Purkšti du sluoksnius – vieną horizontaliai, antrą vertikaliai. 

Produktas fasuojamas po 15kg ir yra pilnai paruoštas naudojimui. Prieš dengimą produktą gerai išmaišyti. Dengti gausiai, kad šlapios dangos storis būtų mažiausiai 300 mikronų = 100 mikronų sausa danga. Svarbu, jog sausa danga visur būtų bent 100 mikronų storio – kitaip bus sunkiau dangą nuplėšti, nes plyš gabalais. Šlapios dangos storio matuoklis pridedamas prie kiekvienos pakuotės.

Dengti vienodu storiu, o kraštus galima pastorinti. Lygiems kraštams pasiekti rekomenduojama naudoti lipnią dažymo juostą – dengite  ant juostos ir po to nuplėškite juostą kol Glasstrip dar šlapias.

Nedengti lyjant ar esant neigiamai oro temperatūrai.  Negalima dengti porėtus paviršius, nes bus sunku nuplėšti. Baigus darbą visus įrankius švariai išplauti šaltame vandenyje.

Sąnaudos — su 1kg galima padengti 4-5 kv.m plotą, jei dengiama  300 mkr  ( šlapiame pavidale) storio sluoksniu, kuris išdžiuvęs suformuoja 100 mkr storio luobą, kuri ir užtikrina anksčiau išvardintas savybes. Plėvelės storio matuoklis pridedamas prie pakuotės.

Džiuvimo laikas — dangos džiuvimas ir virtimas į 0,1 mm storio plėvelę kambario temperatūroje vyksta apie 2,5 val. Pagreitinti džiuvimo procesą galime keliant išorės temperatūrą (ne daugiau 50 laipsniu) ir užtikrinant geresnį oro cirkuliavimą.       

Pašalinimas — sudžiuvusi danga lengvai pašalinama rankomis ją tiesiog nuplėšiant arba galima pasitelkti suspausto oro srovę. Nesistenkite plėšti luobą, jei ji sušalo, nes tada ji tampa trapi ir lūžinėja.  Pašalinta plėvelę labai lengva suspausti į nedidelį gumulą ir tai palengvina jos utilizavimą.

SVARBI INFORMACIJA

prieš VISO PAVIRŠIAUS padengimą   BŪTINA šį produktą testuoti,  padengiant visų elementų ir paviršių testuojamus plotelius.  Palaikykite Protectapeel 48 val. iki pilno išdžiuvimo. Įsitikinkite , kad Protectapeel gerai nusiplėšia nuo visų dengiamų elementų ir paviršių. 
 

Daugiau informacijos skiltyje ATSISIŲSTI