TAI  TAUPO  LAIKĄ IR  PINIGUS

 Atstovaujame Jungtinės Karalystės gamintoją Spraylat  International Ltd  Baltijos šalyse. 

 

  Įmonė Spraylat International Ltd buvo įkurta dar 1936 metais JAV, kaip originalus gamintojas skystos nulupamos  dangos. Tada pagrindiniai klientai buvo karines ir aviacijos pramonės organizacijos, tokios kaip  "Boeing" ir "McDonnell Douglas"  kurie  nulupamas dangas naudojo apsaugoti lėktuvų kabinas  gamybos, transportavimo  ir montavimo metu .
1992 Spraylat International Limited buvo suformuota kaip atskira, savarankiška kompanija ir toliau ėmė plėtoti ir tobulinti savo asortimentą  sukurinat apsaugines nulupamas dangas tokiems paviršiams kaip  stiklo, metalų, plastikų ir įvairiems dažytiems . Spraylat International Ltd "tiekia savo produktus daugeliui   olimpinių žaidynių, didžiųjų statybų rangovų ir subrangovų,  Formula One, BAE Marine Systems, Rolls Royce, British Nuclear Fuels, Soccer and Rugby World Cup.
Šiandien Spraylat International Ltd "yra įsipareigojusi projektuoti, gaminti ir teikti klientams išmaniusius  produktus ir mes tikime, kad tai yra protingas būdas tausoti aplinką ir  mažinti anglies dvideginio išmetimą.
Spraylat International Ltd "siekia pasiūlyti savo klientams pažangius sprendimus apsaugoti įvairius paviršius. Bendrovės produktai laikinos apsauginės  nulupamos dangos laimėjo ne mažiau kaip 4 vyriausybės finansuojamus apdovanojimus už produktų naujoves.

 

Kurti, gaminti ir parduoti aukštos kokybės nulupamas dangas, kurios atitinka arba viršija klientų lūkesčius.

 http://www.protectapeel.co.uk


 


  

 

 

 


Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie